Moyra

Astroloji Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Moyra Bilişim Hizmetleri ve Pazarlama A.Ş.
Astrolojiye dair bilgilerden yararlanmak için Moyra mobil uygulamasını iOS cep telefonunuza ücret ödemeden indirin.

Moyra, iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz astroloji uygulamasıdır. Hayatınıza dair öğrenmek istediklerinizi Moyra size söylüyor. Detaylı bilgi erişimine sahip olmak için doğrum haritanızı girmeniz yeterlidir. Sevgiliniz ya da flörtünüz varsa, onunla aranızdaki aşk uyumunu, ilişkinizin uzun soluklu olup olmayacağını ve sana ne kadar sadık olduğunu öğrenebilirsiniz. 

İş yaşamınız, rüyalarınız, başınıza gelen olumsuz şeyler ve yaşamınıza dair bir çok bilgiye anında Moyra ile ulaşın. Hayatınızda kimse yoksa, önümüzdeki dönemde aşk için sana en uygun tarihleri, astrolojik doğum haritanıza göre size hangi burcun uygun olduğunu, gelecekte evleneceğiniz kişinin özelliklerini bile anında öğrenin. 

Kullanımı oldukça basit olan Moyra mobil uygulaması sayesinde her gün burç yorumlarınızı okuyabilir. Farklı kişiler ile burç uyumlarını öğrenebilirsiniz. Her bireyin doğduğu gün, saat ve yere göre hesaplanan bir burç ya da doğum haritası vardır ve bu harita kişiye özeldir. Moyra, günlük burç yorumlarını senin doğum haritanı dikkate alarak sana özel sunar. 

Moyra indir
DİĞER SÜRÜMLER